Herb Bornego Sulinowa

Gmina Borne Sulinowo

Dzień Seniora w Klubie Senior +

Benjamin Franklin powiedział, że nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu. Te słowa znakomicie pasują do członków Klubu Senior + w Bornem Sulinowie. Tutaj nikt nie przejmuje się upływającymi latami. W tym miejscu nie ma też czasu na nudę i narzekanie.

O dobrą kondycję psychiczną i fizyczną seniorów na co dzień dba opiekunka klubu – pani Małgorzata Chmiel, która czyni to miejsce wyjątkowym. O tym, jak tu jest wspaniale mogliśmy się przekonać 14 listopada, podczas obchodów Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Gospodarze w wyjątkowy sposób zadbali o strawę dla ducha i ciała – stoły uginały się pod znakomitymi daniami, a biesiadzie towarzyszyły ludowe przyśpiewki, muzyka … i skecze w wykonaniu utalentowanych aktorsko osób – pani Małgosi Chmiel i pana Zenona Miszewskiego.

Były życzenia, prezenty, uściski… Słodkim punktem kulminacyjnym był tort wręczony seniorom przez Dyrektora MGOPS – panią Mariolę Siniarską i Kierownika – pana Artura Obarzanka. Nie zabrakło też przedstawicieli Urzędu Miejskiego i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie – z seniorami świętowała Sekretarz Gminy – pani Beata Czarnecka – Herbaczewska, Dyrektor Anna Gałązka i pani Magdalena Haas. W myśl przysłowia „Jak świętować, to w dużym gronie!” – do biesiady dołączyli – pan Roman Sokólski – muzykoterapeuta i zaprzyjaźnione kluby.

 

 

Print Friendly, PDF & Email