Herb Bornego Sulinowa

Gmina Borne Sulinowo

OSTATNI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORGANIZOWANY W RAMACH ROZGRYWEK ZZPN „PIERWSZA PIŁKA” W KATEGORII ŻAK

Stadion Miejski w Szczecinku w dniu 19 czerwca 2021 roku był miejscem rozegrania ostatniego turnieju piłki nożnej „Żak” w ramach rozgrywek ZZPN „Pierwsza piłka” sezonu 2020 /2021. Był to już ostatni akcent kończącego się sezonu.

Do turnieju przystąpiły 4 drużyny: gospodarz AP Szczecinek, Pionier 95 Borne Sulinowo, Barwicka Akademia Sportu i LKS Orzeł Łubowo. Mecze rozgrywano w systemie „każdy z każdym” w wymiarze 1 x 20 minut.

Turniej, mimo ekstremalnych warunków (bardzo wysokie temperatury), przebiegł sprawnie, w bardzo dobrej i sympatycznej atmosferze. Imprezę zorganizował i przeprowadził klub AP Szczecinek (trener Łukasz Chmielewski).

Klub Pionier 95 Borne Sulinowo wygrał 3 mecze, zdobył 12 bramek, a stracił tylko jedną. Statystyki turnieju świadczą o bardzo dobrej grze całej drużyny w obronie i bardzo dobrej postawie bramkarza Michała Zblewskiego w tym turnieju. Gra w ataku także wskazywała na poprawę w tym elemencie gry.
Bramki zdobywali: Suchecki Wojciech – 6, Grobelski Stanisław – 2, Kapuściński Bartosz -2, Mychlewicz Borys – 2.

Chciałbym podziękować rodzinom młodych piłkarzy i piłkarek za wsparcie i wspaniały doping podczas rozgrywanych turniejów – wielkie podziękowania i gratulacje!!!!!

W turnieju Pionier 95 Borne Sulinowo wystąpił w składzie:
Chadeja Kornel, Grobelski Stanisław, Kapuściński Bartosz, Mychlewicz Borys, Palicki Szymon, Rebidas Hanna, Skiba Paweł, Suchecki Wojciech, Śpiewanek Lena, Światek – Krauz Julian, Zblewski Michał, Zientara Marcel / trener – Dariusz Palicki.

Tekst: Dariusz Palicki

Print Friendly, PDF & Email