Herb Bornego Sulinowa

Gmina Borne Sulinowo

Ostatnia sesja Rady Miejskiej – piękne zwieńczenie 2022 r.

 

29 grudnia po raz ostatni w 2022 r. odbyła się sesja Rady Miejskiej. Miała ona charakter szczególny, albowiem uczestniczyli w niej utalentowani i utytułowani zawodnicy z Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Taekwondo. Podczas tego wyjątkowego spotkania nie mogło zabraknąć charyzmatycznego trenera, a zarazem prezesa klubu, pana Dariusza Skiby. Od prawie 30 lat młodzi sportowcy trenujący taekwondo w Bornem Sulinowie odnoszą prestiżowe sukcesy i pięknie promują naszą gminę w kraju i za granicą. Z całą pewnością jest to organizacja sportowa nr 1 w powiecie szczecineckim.

Ostatnia sesja była okazją do złożenia gratulacji zawodnikom, którym za wybitne osiągnięcia sportowe zostały przyznane stypendia. Burmistrz Bornego Sulinowa Dorota Chrzanowska i Przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Gorgol wręczyli sportowcom ostatnią transzę stypendium, dyplomy i upominki. Podziękowania skierowane zostały również do pana Dariusza Skiby, który dla młodych taekwodoków jest mentorem – osobą wspierającą, motywującą i przede wszystkim dzielącą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zawodnicy zaproszeni na sesję:
1. Marcel Fijałkowski,
2. Krystian Pawulski,
3. Kamil Klekotta,
4. Emilia Rzepecka,
5. Hanna Gaworecka

Sesja była wyjątkowa pod jeszcze jednym względem – panowie reprezentujący Koło PZW nr 92 w Bornem Sulinowie, Tadeusz Żurawlew i Kazimierz Fabiszewski, wręczyli pani Burmistrz medal „ZA ZASŁUGI W ROZWÓJ WĘDKARSTWA” i bukiet kwiatów.
Do zarządu i członków Koła PZW kierujemy słowa uznania za pasję, promocję gminy Borne Sulinowo i za współpracę, która dla pracowników Urzędu Miejskiego jest przyjemnością.

Print Friendly, PDF & Email