Herb Bornego Sulinowa

Gmina Borne Sulinowo

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Nowaka – Jeziorańskiego w Bornem Sulinowie zdobyli srebro w rozgrywkach siatkarskich w powiecie!!!!

W dniu 7 marca 2023 roku w Hali Szkoły Podstawowej nr 5 w Szczecinku przy ulicy Wiatracznej 5 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczecineckiego w piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS. Turniej był jednocześnie eliminacjami do zawodów szczebla wojewódzkiego.

Drużyny po losowaniu kolejności meczy, rozpoczęły rywalizacje systemem każdy z każdym. Po kilku godzinach zmagań i rozegraniu 6 meczy wyłoniono triumfatora rozgrywek. Drużyna reprezentująca SP z Bornego Sulinowa wygrała dwa mecze pokonując SP nr 1 Szczecinek oraz SP Grzmiąca i ulegając SP nr 7 Szczecinek, co dało naszej drużynie 2 miejsce w rozgrywkach na szczeblu powiatu!!!!. Po zakończeniu zawodów wręczono medale, dyplomy oraz puchar za miejsca. Gratulujemy sukcesu.

Skład zespołu: Belczewski Bartosz, Bryszewski Szymon, Duda Krzysztof, Krakowski Natan, Murawski Dominik, Szmurło Aleksander. Opiekunem uczniów był Dariusz Palicki

Tekst: Dariusz Palicki

Print Friendly, PDF & Email