Herb Bornego Sulinowa

Gmina Borne Sulinowo

Zaproszenie na konferencję – Profesjonalizacja usług turystycznych na obszarach wiejskich

Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna w partnerstwie z Wielkopolską Organizacją Turystyczną, Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczna i Dolnośląską Organizacją Turystyczną  zaprasza na ogólnopolską konferencję online pn. „Profesjonalizacja usług turystycznych na obszarach wiejskich”. Wydarzenie dedykowana jest w szczególności osobom pracującym w sektorze agroturystyki i turystyki wiejskiej, przedstawicielom samorządów, LGD, Lokalnych Organizacji Turystycznych oraz branży turystycznej.

Konferencja odbędzie się 26 kwietnia w godzinach 10:00 – 16:00. Wydarzenie będzie transmitowane online za pośrednictwem platformy streamingowej Clickmeeting.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja na wydarzenie, możliwa za pomocą formularza dostępnego pod adresem https://wot.clickmeeting.com/profesjonalizacja…/register 

Chęć udziału można zgłaszać do 25 kwietnia. Limit osób mogących śledzić konferencję na żywo jest ograniczony. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany adres mailowy zostanie przesłany link do transmisji.

Do udziału w konferencji niezbędne jest komputer lub telefon z dostępem do Internetu. Podczas wydarzenia nie będzie rejestrowany wizerunek ani głos uczestników wydarzenia, będzie jednak możliwa interakcja w czasie rzeczywistym w prelegentami za pomocą czatu tekstowego.

Szczegóły i zapisy >>>  https://www.wot.org.pl/…/profesjonalizacja-uslug…/

Link do wydarzenia na FB >>> https://www.facebook.com/events/208918061850077

Print Friendly, PDF & Email