Herb Bornego Sulinowa

Gmina Borne Sulinowo

95. urodziny pana Marka Szwarca, uczestnika powstania warszawskiego

13 stycznia pan Marek Szwarc, uczestnik powstania warszawskiego obchodził 95. urodziny. Z tej okazji Sekretarz Gminy Beata Czarnecka – Herbaczewska, w zastępstwie Burmistrza Bornego Sulinowa Doroty Chrzanowskiej, złożyła jubilatowi życzenia, wręczyła kwiaty, prezent i tort urodzinowy.

Kolejny raz delegacja z Urzędu Miejskiego w Bornem Sulinowie miała przyjemność przeprowadzenia dłuższej rozmowy z panem Markiem i jego żoną – panią Ewą Szwarc. Z całą pewnością można rodzinie pozazdrościć nie tylko optymizmu i wyjątkowego otwarcia na ludzi, ale przede wszystkim wspaniałej kondycji fizycznej. W przypadku pana Marka prawa natury nie działają – jubilat niezmiennie cieszy się bardzo dobrym zdrowiem i wyglądem, którego mogliby pozazdrościć znacznie młodsi seniorzy. Natomiast pani Ewa jest pięknym dopełnieniem naszego Powstańca – zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, opiekuńcza i pełna optymizmu.

Jesteśmy dumni, że w naszym małym mieście zamieszkał wielki patriota. Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy obchodzić jeszcze wiele takich jubileuszy.

200 lat, panie Marku!

Print Friendly, PDF & Email